banner
Hakkımızda
Banner

Hakkımızda

TeknoAbdullah, akıllı saatler, Bluetooth kulaklıklar ve ilgili aksesuarların satışını yapan önde gelen bir online teknoloji mağazasıdır. 2021 yılında Abdullah tarafından kurulan TeknoAbdullah, müşterilerine kaliteli ürünler ve mükemmel müşteri hizmetleri sunmayı taahhüt etmektedir.

En son teknoloji trendlerini yakından takip eden ve müşterilerine en yeni ve en kaliteli ürünleri sunan bir ekibe sahibiz. İster bir teknoloji meraklısı olun, ister sadece kaliteli bir Bluetooth kulaklık veya akıllı saat arıyor olun, TeknoAbdullah sizin için doğru adres.

Hizmetlerimiz arasında geniş bir ürün yelpazesi, hızlı kargo, mükemmel müşteri hizmetleri ve uygun fiyatlar bulunmaktadır. Amacımız, alışveriş deneyiminizi mümkün olan en iyi şekilde yapmak ve size en iyi değeri sunmaktır.

TeknoAbdullah olarak, teknoloji dünyasında olup bitenler hakkında bilgili olmanızı ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanmanızı sağlamak için buradayız. Ürün incelemelerimiz, alışveriş rehberlerimiz ve teknoloji ipuçlarımızla, size en yeni teknolojik ürünleri seçerken ve kullanırken yardımcı olmak için buradayız.

Teknolojiyi seviyoruz ve bu tutkuyu sizinle paylaşmak istiyoruz. TeknoAbdullah'da, teknolojiyi anlamanızı ve keyif almanızı sağlamak için buradayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ve sizinle bu teknolojik yolculuğu paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.

Saygılarımızla,
TeknoAbdullah Ekibi

Firma Ünvanı : teknoabdullah.com
Adres: Mustafa Kemal Paşa Mah. Karataş Sokak No:37/A
Avcılar / İstanbul
Eposta: info@teknoabdullah.com
Telefon: +90532 496 43 66
En Çok Aranan Kelimeler: